Žaidimas šachmatais su kompiuteriu

ŽAIDIMAS SU KOMPIUTERIU

Žaidimas šachmatais su „Little ChessPartner“.
Programa galvoja ilgai, žaidžia silpnokai. Tačiau „Little ChessPartner“ žaisti moka ir ne visas klaidas atleidžia.

Žaidimui reikalinga „Java“ programinė įranga http://www.java.com.
Jei žaidimas blokuojamas, reikia nustatyti programos „Java“ vidutinį saugumo lygį (Control Panel -> Java -> Security -> Security Level - Medium). Java 8 versijoje reikia įrašyti svetainės http://a64.puslapiai.lt/ adresą (Control Panel -> Java -> Security -> Exception Site List).

Žaidimas šachmatais internete su „Shredder Computer Chess“.
Galima rinktis bet kurį iš trijų varžovo žaidimo lygių ir figūrų spalvą.

Žaidimas su „Thinking Machine 4“.
Kai programa „galvoja“ kokį ėjimą padaryti, grafiškai rodomi skaičiuojami variantai. Įdomu tai, kad net pirmą juodųjų ėjimą pasirinkdama „Mąstanti mašina“ skaičiuoja visų pėstininkų ir visų figūrų galimus ėjimus, o skaičiavimai apima visus lentos langelius. Kai lentoje lieka tik karaliai ir vienas pėstininkas, net ir tada į skaičiavimus įtarukiami visi langeliai. Beviltiškoje padėtyje „Mąstanti mašina“ paprastai „pakimba“.

Žaidimas su „Lichess“.
Tai atviro kodo (open-source) šachmatų žaidimas. Registruotis nereikia. Žaidimas išverstas į 48 kalbas, taip pat ir lietuvių.
Žaidimo variantai: standartiniai šachmatai ir Chess960.
Galima žaisti su draugais gavus unikalią nuorodą, taip pat su bet kuriuo tuo metu prisijungusiu žaidėju arba su kompiuteriu.

3D žaidimas su kompiuteriu.
Figūros erdvinės (3D), grafika puiki. Galima pasirinkti vieną iš 5 žaidimo lygių. Kompiuteris žaidžia greitai, ilgai laukti atsakymo nereikia.
Galima žaisti baltaisiais arba juodaisiais, pasirinkti įvairias šachmatų lentos spalvas, vieną iš 4 figūrų rūšių. Yra galimybė partiją išsaugoti PGN formato faile.

Žaidimui reikalinga „Java“ programinė įranga.
Jei žaidimas blokuojamas, reikia nustatyti programos „Java“ vidutinį saugumo lygį (Control Panel -> Java -> Security -> Security Level - Medium).

Žaidimas Flash Chess 3 su kompiuteriu.
Flash technologijos žaidimas. Erdvinės (3D) figūros ir lenta. Galima pasirinkti vieną iš 3 žaidimo lygių. Kompiuteris žaidžia greitai, net sudėtingose situacijose atsako per 15 sekundžių.

Žaidimas AsisChess 1.2 su kompiuteriu.
Galima pasirinkti vieną iš 3 žaidimo lygių. Kompiuteris pakankamai greitai žaidžia tik pasirinkus lengviausią lygį. Pasirinkus sunkiausią lygį, atsakymo laukti atsibosta.

Žaidimas SparkChess 7 su kompiuteriu.
Žaidimas turi 5 lygius ir 3 lentos bei figūrų rūšis, tačiau nemokamai žaisti galima pasirinkti vieną iš 3 žaidimo lygių ir 1 figūrų rūšį.
Nemokamoje žaidimo versijoje negalima išsaugoti partijos PGN formatu, tačiau galima įkelti PGN failą.TURINYS

ISTORIJA

ČEMPIONAI

UŽDAVINIAI

PARTIJOS
Debiutas, Mitelšpilis, Endšpilis

SVEČIŲ KNYGA

NUORODOS
   Jūsų apsilankymai: